Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.12.2018 18:39
Fortnite powodem problemów gwiazdy Arsenalu? Piłkarz cierpi na bóle
4405V

Fortnite powodem problemów gwiazdy Arsenalu? Piłkarz cierpi na bóle

Jeden czołowych zawodników angielskiego Arsenalu i były reprezentant Niemiec nie może wykonywać swojego zawodu. Wszystkiemu winny jest Fortnite, w którego piłkarz namiętnie gra od miesięcy.

Mesut Oezil ponownie pojawił się w nagłówkach wszystkich sportowych magazynów. Piłkarz od kilku spotkań nie może pomagać swoim kolegom z zespołu w walce o cenne punkty Premier League, ponieważ według oficjalnych informacji cierpi na bardzo mocne bóle pleców.

Fortnite. Fan odkrył obecność kolejnych skórek dla Samsung Galaxy

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, jednak Niemiec został przyłapany przez portal „Wasted On Fortnite”, który sprawdza aktywność znanych osobistości na serwerach Epic Games. Piłkarz rozegrał już ponad 5200 meczów, co daje podobno nawet 100 tysięcy minut, czyli ponad 1700 godzin, a więc aż 72 dni...

Powiecie „wszystko jest dla ludzi”? Jak najbardziej, jednak nie możemy zapomnieć, że ciało piłkarza nie jest przyzwyczajone do nadmiernego siedzenia przed ekranem telewizora. To właśnie z tego powodu Oezil ma cierpieć na bóle pleców:

"Ból pleców Oezila może być spowodowany wieloma godzinami spędzonymi przed konsolą. To bardzo niezdrowa aktywność, gra się do późnych godzin wieczornych. Fortnite, podobnie jak każda inna dobra gra, uzależnia"

Powyższe słowa to teoria dziennikarza z Le Grove, jednak słowa potwierdził lekarz sportowy Ingo Froboese. Mężczyzna podkreślił, że Oezil może zdecydowanie szybciej odczuwać problemy z plecami od zwykłego człowieka, który jest przyzwyczajony do takiej formy spędzania wolnego czasu.

Pewną ciekawostką jest na pewno fakt, że Mesut Oezil ma nawet swój zespół e-sportowy, a piłkarz został nawet partnerem Twitcha – już odbyły się pierwsze live-streamy, na których zawodnik Arsenalu gra oczywiście w Fortnite.

Źródło: https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/792941/mesut-oezil-ma-problemy-przez-gre-komputerowa-szokujace-statystyki

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Software