SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.12.2018 12:37
Battlefield 5 Rozdział 1: Wstęp dostępny dla wszystkich. Pobieramy bezpłatny dodatek
3440V

Battlefield 5 Rozdział 1: Wstęp dostępny dla wszystkich. Pobieramy bezpłatny dodatek

DICE poradziło sobie ze wszystkimi problemami związanymi z premierą pierwszego, bezpłatnego dodatku do Battlefield V. Gracze mogą pobrać „Rozdział 1” i sprawdzać między innymi nową mapę umiejscowioną w Belgii.

Od samego rana pojawiały się sygnały, które pozwalały przygotowywać kontrolery oraz myszki na nocne granie. DICE właśnie zakończyło wprowadzanie plików na serwery, więc Battlefield V w końcu otrzymał pierwszy zrzut nowej zawartości.

Battlefield 5 działa znacznie lepiej. Najnowsza aktualizacja wprowadza 50% lepszą wydajność ray-tracingu

Twórcy planowali wczoraj rozbudować Battlefield V, ale ze względu na niespodziewane problemy zdecydowano się opóźnić premierę rozszerzenia. Na szczęście deweloperzy poradzili sobie z niedogodnościami i Rozdział 1: Wstęp jest już dostępny na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Aktualizacja wprowadza szereg ulepszeń (między innymi lepszą płynność w przypadku ray-tracingu), ale również gracze mogą sprawdzić zupełnie nową zawartość:

  • Nowa Opowieść Wojenna: Ostatni Tygrys - Najnowsza opowieść wojenna sadza gracza w fotelu dowódcy jednego z najbardziej przerażających czołgów II wojny światowej, Tygrysa I. Jako niemiecki dowódca prowadzący swój oddział, doświadczysz inwazji Dwunastej Grupy Armii USA przez niemiecką granicę. Podobnie jak w pozostałych Historiach Wojennych w grze, pokazujemy nieznaną i nieoczekiwaną stronę wojny.
  • Nowa mapa: Panzerstorm - Ta zupełnie nowa mapa stanie się areną bitew pancernych, w której gracze będą toczyć walki na wzniesieniach, rowach i nasypach z użyciem dużej ilości pojazdów. Mapa rozgrywa się w momencie natarcia niemieckiej zmechanizowanej kompanii na terytorium Belgii.
  • Poligon treningowy - W aktualizacji wprowadzamy również długo oczekiwany poligon treningowy, w którym gracze będą mogli testować przeróżne bronie i pojazdy. Teraz każdy będzie mógł swobodnie uczyć się schematów odrzutu ulubionej broni lub ćwiczyć bombardowania w wybranym samolocie.
  • Pozostałe ulepszenia - Aktualizacja wprowadza również nowe modyfikacje pojazdów oraz możliwość dostosowania ich wyglądu, a także wiele aktualizacji i poprawek uwzględniających komentarze otrzymane od społeczności graczy.

W niedalekiej przyszłości zobaczymy pierwsze materiały prezentujące styczniowe nowości. Battlefield V już wkrótce otrzyma kooperacje oraz nowe tryby do zmagań sieciowych.

Źródło: Twitter

Tagi: Battlefield V dice Electronic Arts