Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.12.2018 09:37
CS:GO z Battle Royale? Trwają testy tajemniczego trybu
4595V

CS:GO z Battle Royale? Trwają testy tajemniczego trybu

Jeszcze w tym tygodniu na serwery Counter-Strike: Global Offensive ma wylądować wielka i bardzo ważna aktualizacja. Zdaniem najnowszych przecieków Valve zdecydowało się zaoferować tryb Battle Royale, który właśnie jest testowany przez wybranych graczy.

Valve nie ma zamiaru przyglądać się popularności Fortnite. Firma zamierza zaoferować własny tryb Battle Royale i aktualizacja może trafić na serwery jeszcze dzisiaj. Deweloperzy podobno od wielu miesięcy pracowali nad wielką mapą.

Cyberpunk 2077. Były zawodowy gracz Counter-Strike dopracował strzelanie, a twórcy opowiadają o zakończeniu

W ubiegłym roku pojawiły się przecieki dotyczące zmagań Battle Royale w CS:GO. Gracze odnaleźli w plikach gry informacje o strzykawkach z adrenaliną, apteczkach, sonarze, walce na pięści, czy też mapie „Wyspa”. Długo czekaliśmy na konkretne informacje, jednak najwidoczniej Valve wkrótce udostępni tryb.

Zmagania Battle Royale w Counter-Strike: Global Offensive mają nosić nazwę „Survival”, a według ostatnich plotek twórcy platformy Steam wrzucą na wielką mapę mniej niż 100 graczy, jednak wciąż musimy czekać na potwierdzenie szczegółów.

Oficjalny kanał gry na Twitterze zapytał graczy „co robią w środę?”, więc bardzo możliwe, że oczekiwana aktualizacja zadebiutuje już wkrótce.

Źródło: Twitter

Tagi: Counter-Strike: Global Offensive Valve Valve/Hidden Path Entertainment