Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2018 13:37
Ty na Netflix. Platforma pokaże, że każdy z nas jest podatny na manipulację i nękanie
920V

Ty na Netflix. Platforma pokaże, że każdy z nas jest podatny na manipulację i nękanie

Netflix opublikował pełny zwiastun serialu „Ty”. Twórcy za pomocą produkcji zamierzają pokazać współczesny obraz społeczeństwa, które zawsze jest online i każdy z nas jest podatny na manipulację oraz nękanie.

26 grudnia odbędzie się premiera serialu „Ty” – w tym dniu zapoznamy się ze wszystkimi odcinkami produkcji. Jest to projekt przygotowany przez Netflix, więc historia będzie dostępna wyłącznie na tej platformie.

Reżyserka 1983 nie radzi sobie z krytyką. Agnieszka Holland ostro o opiniach i życzy „dobrych gier”

Netflix reklamuje „Ty” jako opowieść o mężczyźnie, który ma wielką obsesję na punkcie współczesnych technologii oraz pewnej pisarki. Facet jest skłonny do najgorszych czynów, ponieważ najważniejsze jest dla niego zrealizowanie wcześniej założonego celu.

"Hipnotyzująca opowieść o Joe Goldbergu (Penn Badgley) — błyskotliwym nowojorczyku, który ma obsesję na punkcie współczesnej technologii oraz młodej pisarki, Beck (Elizabeth Lail). Pomimo nasilających się podejrzeń Peach (Shay Mitchell), najlepszej przyjaciółki Beck, Joe przeistacza się ze stalkera w partnera i zdobywa serce swojej wybranki. Aby zrealizować swój cel, Joe nie cofnie się przed niczym — nawet przed morderstwem."

Netflix podkreśla, że w "Ty" zostanie zaprezentowany obraz współczesnego społeczeństwa, które żyje w Sieci. Zdaniem platformy wszyscy jesteśmy podatni na manipulacje oraz nękanie, a produkcja ma pokazać z jakimi problemami borykamy się każdego dnia.

Tagi: netflix trailer ty zwiastun