Paweł Musiolik Paweł Musiolik 03.12.2018 12:52
Star Wars: Jedi Fallen Order  render
2015V

Star Wars: Jedi Fallen Order w listopadzie? Pierwsze detale o grze Respawn

Star Wars: Jedi Fallen Order to projekt ekipy Respawn, która pochwaliła się nim w trakcie EA Play 2018. O grze wiemy niewiele. Ale na ratunek przychodzą nowe ploteczki.

Po świetnym Titanfallu 2, który niestety został zesłany przez EA na śmierć w dniu premiery, ekipa Respawn dołączyła pod skrzydła wydawcy i rozpoczęła pracę nad Star Wars: Jedi Fallen Order. Projektem pochwalono się podczas EA Play 2018.

Star Wars Battlefront 2. Generał Kenobi i mapa na Geonosis w akcji

O projekcie w sumie do tej pory nie wiedzieliśmy praktycznie nic, poza tym, że jego akcja dziać ma się między trylogiami Lucasa. Ploteczki, które przynosi Redditor pracujący w Disneyu, pochodzą ze spotkania poświęconemu planom marketingowym na 2019 rok. Dlatego dokładnych przecieków nie ma, ale ogólnikowe informacje już tak.

Star Wars: Jedi Fallen Order zadebiutować miałoby w listopadzie 2019 roku. Akcja ma być osadzona w 5 lat po wydarzeniach z Zemsty Sithów. Głównym bohaterem miałby być ktoś zwany Cal - padawan, który jest jednym z nielicznych ocalałych czystki Jedi. Jego mentorką miała by być tajemnicza Ceres, a bohater spotkać miałby postaci m.in. z komiksów.

W grze pojawić mają się także Inkwizytorzy, polujący na pozostałych przy życiu Jedi. Autor przecieku mówi, że pokazano im sporo materiałów marketingowych i prac koncepcyjnych, ale - co oczywiste - nie mógł im zrobić zdjęć.

Według tych informacji, Star Wars: Jedi Fallen Order może być czymś ciekawym mając na uwadze doświadczenie studia Respawn.

Źródło: https://www.reddit.com/r/StarWarsLeaks/comments/a24dyj/some_info/

Tagi: Electronic Arts pc playstation 4 Respawn Entertainment Star Wars: Jedi Fallen Order xbox one