SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2018 15:45
1983 od Netflix. Zwiastuny pokazują bohaterów
1183V

1983 od Netflix. Zwiastuny pokazują bohaterów

Netflix promuje pierwszy polski serial. „1983” na tydzień przed premierą otrzymał serię materiałów przedstawiających poszczególnych bohaterów. Poznajcie Antola, Kajetana i Effy.

Netflix coraz chętniej tworzy seriale oraz filmy w Europie. Pierwszą produkcją przygotowaną w Polsce jest „1983”, który jest promowany jako trzymający w napięciu thriller konspiracyjny, wielowątkowa opowieść o alternatywnej rzeczywistości i Polsce z roku 2003.

1983 na zwiastunie! Netflix pokazuje polski serial

Nadal trudno powiedzieć, czy Netflix osiągnie oczekiwany sukces, jednak bez wątpienia historia „1983” zapowiada się ciekawie i wydarzenia mogą pozytywnie zaskoczyć subskrybentów platformy. Wszystkie aktualnie opublikowane zwiastuny wyglądają porządnie.

W rolach głównych „1983”  występują Robert Więckiewicz, Maciej Musiał, Michalina Olszańska, Andrzej Chyra i Zofia Wichłacz. W obsadzie znaleźli się także Edyta Olszówka, Mirosław Zbrojewicz, Krzysztof Wach, Patrycja Volny, Wojciech Kalarus, Mateusz Kościukiewicz oraz Ewa Błaszczyk.

Dotychczas nie otrzymaliśmy informacji, czy Netflix zamierza rozwijać kolejne projekty w Polsce, ale już sytuacja z Niemiec pokazuje, że firma chętnie inwestuje w następne opowieści przygotowywane w Europie. W sumie możemy mieć pewność, że utalentowanych reżyserów oraz aktorów w naszym kraju nie brakuje.

Tagi: 1983 netflix trailer zwiastun