SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.11.2018 13:20
1983 na zwiastunie! Netflix pokazuje polski serial
1349V

1983 na zwiastunie! Netflix pokazuje polski serial

Netflix właśnie opublikował materiał promujący „1983”. Jest to pierwszy serial przygotowany w naszym kraju, który zadebiutuje na platformie jeszcze w listopadzie. Zobaczcie zwiastun szpiegowskiej przygody.

30 listopada odbędzie się premiera "1983", czyli pierwszego serialu platformy Netflix przygotowanego w Polsce. Serial wyreżyserowały cztery cenione artystki: Katarzyna Adamik, Olga Chajdas, Agnieszka Holland i Agnieszka Smoczyńska.

Netflix listopad. 1983, Narcos, House of Cards i więcej! Mocne seriale z polską perełką

Każdy kraj ma swoje sekrety. Trójka niespodziewanych buntowników nie cofnie się przed niczym, by odkryć prawdę pogrzebaną głęboko pod kłamstwami.

Powyższymi słowami „1983” zapowiada Netflix, który zaprosi widzów na konspiracyjny thriller. Scenarzyści zadbali w tym wypadku o wielowątkową historię o alternatywnej rzeczywistości i Polsce z roku 2003 roku.

W rolach głównych występują Robert Więckiewicz, Maciej Musiał, Michalina Olszańska, Andrzej Chyra i Zofia Wichłacz. W znakomitej obsadzie znaleźli się także Edyta Olszówka, Mirosław Zbrojewicz, Krzysztof Wach, Patrycja Volny, Wojciech Kalarus, Mateusz Kościukiewicz oraz Ewa Błaszczyk.

Tagi: 1983 netflix serial zwiastun