SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2018 09:25
Fallout 76. Gracze zdetonowali 3 bomby atomowe i przeciążyli serwer, a wcześniej przywołali wielką bestię
5471V

Fallout 76. Gracze zdetonowali 3 bomby atomowe i przeciążyli serwer, a wcześniej przywołali wielką bestię

Jedną z atrakcji Fallout 76 jest możliwość zrzucenia bomby atomowej na przeciwników. Gracze postanowili sprawdzić, jak wyglądałby świat po aktywowaniu trzech atomówek, ale wszyscy zainteresowani zostali wyrzuceni z rozgrywki.

Deweloperzy z Bethesdy nie mogą narzekać na nudę. O ich produkcji mówi cały świat, a studio stara się usunąć kolejne błędy zgłoszone przez oddanych sympatyków marki. Jednocześnie zainteresowani starają się sprawdzić wszystkie smaczki przygotowane przez twórców.

Fallout 76. Płynność rozgrywki spada nawet do 12 klatek na sekundę

Gracze postanowili zabawić się wykorzystując bomby atomowe – trzech śmiałków zrzuciło ładunki w zbliżonej okolicy, nastąpiło odliczanie, a następnie zainteresowani mogli oglądać piękne wybuchy.

W kolejnym kroku odziani w metalowe zbroje sympatycy gry chcieli pobiegać po lokacji, ale zamiast tego przywitał ich napis „Disconnected From Server”. Trudno oczywiście powiedzieć, czy ten problem pojawił się z powodu kulminacji wybuchów, jednak z rozgrywki zostali wyrzuceni wszyscy zawodnicy, więc możemy przyjąć, że produkcja nie poradziła sobie z sytuacją na ekranie.

Atomówki w Fallout 76 potrafią nawet przywołać nowych przeciwników – na drugim materiale zobaczycie, jak wybuch obudził bestię na 95 poziomie. Jest to jedno z wydarzeń grupowych, których podobno nie brakuje w produkcji Bethesdy. Twórcy przygotowali specjalne zadania zachęcające wszystkich graczy z serwerów do jednoczenia się i wspólnej walki z potężnymi rywalami.

Tagi: bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76