Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.11.2018 22:30
Rainbow Six: Siege z nową Operatorką. Nomad zaprezentowana przez Ubisoft
948V

Rainbow Six: Siege z nową Operatorką. Nomad zaprezentowana przez Ubisoft

Francuzi szykują się do wielkiego wydarzenia w uniwersum Rainbow Six: Siege. Najlepsi gracze zjadą do Brazylii, gdzie odbędzie się turniej, a jednocześnie na wydarzeniu zostanie zaprezentowana kolejna zawartość. Wśród nowości pojawi się Nomad.

W dniach 17-18 listopada będziemy świadkami kolejnego turnieju Pro League w Rainbow Six: Siege. Najlepsi gracze zawalczą o grubą gotówkę, a podczas show poznamy wszystkie szczegóły operacji Wind Bastion.

Rainbow Six: Siege z darmowym weekendem. Promocja dostępna na PC, PS4 i XOne

Twórcy w weekend pokażą między innymi Sanaa „Nomad” El Maktoub – jest to pierwsza atakująca w Rainbow Six: Siege, która podczas rozgrywki wykorystuje pułapki. Kobieta jest prezentowana słowami „podróżniczka, pionierka, siła natury” i podczas akcji przedstawicielka Królewskiej Armii Maroka potrafi zaskoczyć każdego przeciwnika.

"Została wychowana w zamożnej rodzinie, ale już w młodym wieku zaciągnęła się do Królewskiej Armii Maroka i ukończyła szkolenie w elitarnej fortecy Kasbah Sehkra Mania. Później dołączyła do GIGR (Groupe d'Intervention de La Gendarmerie Royale – Grupy Interwencyjnej Żandarmerii Królewskiej Maroka). Po odbyciu wielu misji w Batalionie Piechoty Górskiej została jego specjalistką od działań operacyjnych w środowisku naturalnym."

Nomad uwielbia podróżować i odwiedziła na piechotę więcej krajów od pozostałych członków Drużyny Tęcza. Kobieta w trakcie tych eksploracji natrafiała na dziką zwierzynę, więc postanowiła stworzyć odstraszacz – urządzenie miało pierwotnie nie zadawać ran napastnikom, jednak w ostateczności zdecydowano się ulepszyć koncepcję i teraz jej sprzęt potrafi zdziałać cuda:

"Po rozwinięciu pomysłu i testach w zastosowaniach militarnych narodził się jej gadżet: Airjab (Powietrzne Pięści), czyli wyrzutnia granatów odpychających doczepiana do karabinka."

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Tom Clancy's Rainbow Six: Siege trailer Ubisoft Ubisoft Montreal zwiastun

Nie przegap