Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.11.2018 08:50
Mowgli: Legenda dżungli na zwiastunie. Netflix ukazuje polski dubbing i potwierdza datę premiery
714V

Mowgli: Legenda dżungli na zwiastunie. Netflix ukazuje polski dubbing i potwierdza datę premiery

Netflix opublikował nowy zwiastun „Mowgli: Legenda dżungli”. Platforma pozwala wsłuchać się w dubbing nowej wersji znanej historii, do której zatrudniono czołowych, polskich aktorów.

Mowgli: Legenda dżungli” jeszcze kilka miesięcy temu był określany jako „Mroczna Księga dżungli”. Opowieść miała zadebiutować 19 października w kinach, ale Netflix przejął prawa i produkcja będzie dostępna w naszych domach już 7 grudnia. Film miał trafić na Netflix dopiero w przyszłym roku, jednak najwidoczniej wszystkie formalności zostały zakończone, więc platforma może już opublikować przygodę.

1983 na zwiastunie! Netflix pokazuje polski serial

Za produkcję w tym wypadku odpowiada Andy Serkis, który miał okazję wcielić się w między innymi Golluma w „Władcy Pierścieni” oraz „Hobbicie”, a nawet mogliście go zobaczyć w takich tytułach jak "Geneza planety małp", "Ewolucja planety małp", "Avengers: Czas Ultrona", "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy", "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi", czy też "Czarna Pantera". Brytyjczyk został nie tylko reżyserem, ale również wcielił się w niedźwiedzia Baloo.

„To opowieść o chłopcu rozdartym między dwoma światami, który ostatecznie akceptuje swoje przeznaczenie i zostaje legendą. Mowgli nigdy nie czuł się w pełni częścią ani dżungli, ani cywilizowanego świata. Teraz musi stawić czoło niebezpieczeństwom czyhającym w obu tych światach, a przede wszystkim odnaleźć siebie.”

Pełny zwiastun pozwala posłuchać rodzimego dubbingu – Netflix nie oszczędzał i w przygodzie usłyszymy Jarosława Boberka, Agatę Kuleszę, Agnieszkę Kunikowską, Miłogosta Reczka, Karola Kwiatkowskiego, Jerzego Stuhra, Mirosława Wieprzewskiego, czy też Zbigniewa Zamachowskiego.

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery Mowgli Mowgli: legenda dżungli netflix trailer zwiastun