SKLEP
Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 27.10.2018 14:13
Red Dead Redemption 2. Jak Wasze wrażenia z gry?
4209V

Red Dead Redemption 2. Jak Wasze wrażenia z gry?

Red Dead Redemption 2 jest bez wątpienia najgorętszą produkcją tego roku i jak wskazują na to opinie recenzentów oraz pierwsze wrażenia graczy, najwybitniejszym dziełem Rockstar Games.

Rockstar San Diego przygotowało dla nas wyśmienity western z dojrzała historią i najlepiej wykreowanym otwartym światem w historii gier wideo.

Temat Tygodnia - czy Red Dead Redemption 2 powystrzelało konkurencję?

Wiele osób pyta się jednak, czy Red Dead Redemption 2 dostępne będzie w polskiej wersji językowej. Odpowiadamy zatem, że tak, Rockstar tworzy od pewnego czasu polskie wersje językowe swoich gier, lecz te są wyłącznie kinowe.

Oznacza to, że będziecie mogli pograć z angielskimi głosami i polskimi napisami. Dlaczego nie ma zatem polskiego dubbingu? Odpowiedź jest prosta, ekipa Rockstar Games nie pozwala dubbingować swoich produkcji. Poniżej macie nasz materiał prezentujący rozgrywkę w polskiej wersji językowej. No i oczywiście, podzielcie się w komentarzach swoimi wrażeniami! Dwójka przebiła świetny oryginał?

Red Dead Redemption 2. Początek opowieści z polskimi napisami

Uprzedzając wszystkie pytania. Tak, mamy już grę i nasza recenzja pojawi się na dniach zarówno na łamach naszego portalu, jak i w najnowszym numerze PSX Extreme.

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two