Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.10.2018 14:44
Nawiedzony dom na wzgórzu 2 może powstać.
677V

Nawiedzony dom na wzgórzu 2 może powstać. Scenarzysta ma pomysł na historię

Jedną z ostatnich perełek Netflixa jest „Nawiedzony dom na wzgórzu”. Przedstawiona historia posiada dość jasno określone zakończenie, ale nie oznacza to, że Mike Flanagan nie myśli o przygotowaniu kolejnej historii.

Nawiedzony dom na wzgórzu” zbiera bardzo pozytywne opinie od dziennikarzy oraz widzów. Serial przedstawia ciekawą opowieść, która została dobrze zrealizowana – każdy kolejny odcinek zachęca do włączenia kolejnego, a samo zakończenie jest dobre.

Netflix listopad. 1983, Narcos, House of Cards i więcej! Mocne seriale z polską perełką

Netflix podobno nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji o przygotowaniu „Nawiedzony dom na wzgórzu 2”, jednak możemy mieć pewność, że Mike Flanagan jest gotowy na zmierzenie się z kolejną opowieścią.

Reżyser oraz scenarzysta podkreślił, że ma już pomysły na stworzenie nowych przygód, które mogłyby bez problemu przedstawić historię w tym samym domu lub zaprowadzić widzów do zupełnie nowych miejsc. Jedno jest pewne – autor nie zamierza kontynuować historii rodziny Crainów.

Jest to bez wątpienia dobra decyzja, ponieważ choć w tym wypadku zobaczyliśmy naprawdę dobrze napisane postacie, to jednak przeciągnięcie niektórych wątków mogłoby źle wpłynąć na całą opowieść. Jeśli Flanagan zdoła przedstawić nowe i tak samo ciekawe postacie, to bez wątpienia Netflix będzie mógł myśleć o kolejnym sukcesie.

Naszą recenzję „Nawiedzony dom na wzgórzu” znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: https://ew.com/tv/2018/10/23/the-haunting-of-hill-house-mike-flanagan-post-mortem/

Tagi: nawiedzony dom na wzgórzu nawiedzony dom na wzgórzu 2 netflix serial

Nie przegap