SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.10.2018 14:55
Xbox One X Platinum Limited Edition. Zaprezentowano nową wersje konsoli
6988V

Xbox One X Platinum Limited Edition. Zaprezentowano nową wersje konsoli

Microsoft ujawnił nową wersję Xboksa One X. „Platynowa edycja limitowana” wygląda świetnie, jednak sprzęt trafi wyłącznie do bardzo wąskiego grona odbiorców. Zobaczcie pełną prezentację Xbox One X Platinum Limited Edition.

Microsoft często przygotowuje bundle packi Xboksa One S i od czasu do czasu oferuje nowe pudełka z Xboksem One X. Należy jednak zaznaczyć, że w obu przypadkach sprzęt zazwyczaj nie trafia do kartonów w nowych barwach, a po prostu firma stawia na czarną klasykę.

Microsoft spełnia marzenia. Xbox One X w limitowanych wersjach z okazji wsparcia fundacji Make-A-Wish

To właśnie z tego powodu najnowszą propozycją Microsoftu może zainteresować się szerokie grono miłośników marki Xbox – firma zaprezentowała właśnie Xbox One X Platinum Limited Edition. Nowa wersja sprzętu to odpicowana, biała maszyna, która w dodatku otrzyma w zestawie upiększony Xbox One Elite Controller.

Gdzie znajduje się haczyk? Xbox One X Platinum Limited Edition został przygotowany wyłącznie dla promocji TacoBell. Gracze mogą wziąć udział w wydarzeniu, dzięki któremu zgarną pudło pełne przyjemności.

Zainteresowani muszą w tej sytuacji kupić Double Chalupa Box za 5 dolarów, a później za pomocą dołączonego kodu wezmą udział w loterii. Firma przygotowała 5040 pakietów, które zawierają:

  • Xbox One X Platinum Limited Edition
  • Xbox Elite Wireless Controller – White Special Edition
  • Xbox Game Pass (3 miesiące)
  • Xbox Live Gold (3 miesiące)

Można mieć nadzieje, że w przyszłości Xbox One X Platinum Limited Edition trafi do ogólnej sprzedaży, bo konsola wygląda ślicznie – zdecydowanie lepiej od zwykłej (czarnej) wersji oraz nowej (białej) edycji.

Źródło: YouTube.com

Tagi: bundle pack microsoft xbox one x