SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 17.10.2018 13:46
Dragon Ball Xenoverse 2. Zimowa aktualizacja doda nowy tryb
830V

Dragon Ball Xenoverse 2. Zimowa aktualizacja doda nowy tryb

Bandai Namco nie ma zamiaru odpuszczać aktualizowania Dragon Ball: Xenoverse 2. Jeszcze tej zimy pojawi się kolejna łatka dodająca nowy tryb gry.

Od premiery Dragon Ball: Xenoverse 2 miną za chwilę dwa lata. Przez ten czas Bandai Namco wypuściło sporo nowej zawartości, począwszy od dodatkowych postaci, trenerów, przez areny, ciosy, a na trybach gry kończąc.

Polsat Games startuje w połowie miesiąca. Ponad 9000 odcinków anime i Dragon Ball Super

Jak donosi wyciek z japońskiego magazynu V-Jump, tej zimy pojawi się kolejna aktualizacja na wszystkich platformach. Tym razem nowością będzie tryb My Raid w którym wcielimy się w złoczyńcę i będziemy walczyć z pięcioma przeciwnikami jednocześnie. Oczywiście nasza postać będzie odpowiednio silna by poradzić sobie z piątką rywali.

Grywalnymi postaciami (po stronie złoczyńców) w tym trybie mają być Fused Zamasu, Demigra oraz Mira. Za zwycięstwo dostaniemy znaczącą ilość gotówki, specjalne przedmioty oraz dostępne wyłącznie w tym trybie akcesoria.

Ostatnim wydanym dodatkiem do Dragon Ball: Xenoverse 2 są Kefla i Super Baby Vegeta. Dodatkowo w PS Store możecie teraz kupić część DLC w obniżonej cenie.

Źródło: ryokutya2089.com/archives/14721

Tagi: bandai namco Dimps Dragon Ball: Xenoverse 2 nintendo switch pc playstation 4 xbox one