SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2018 09:36
Call of Duty: Black Ops 4. Gameplay z trybu zombie, a tryb Battle Royale dla 88-100 osób
859V

Call of Duty: Black Ops 4. Gameplay z trybu zombie, a tryb Battle Royale dla 88-100 osób

Jednym z najważniejszych trybów Call of Duty: Black Ops 4 są zmagania z biegającymi truposzami. Twórcy przygotowali trzy historie, z których gameplay możecie zobaczyć jeszcze przed premierą. Otrzymaliśmy również konkretne szczegóły dotyczące rywalizacji Battle Royale.

Call of Duty: Black Ops 4 nie zaoferuje kampanii fabularnej, ale gracze otrzymają dostęp do trzech historii z trybu zombie. Twórcy przygotowali najbardziej rozbudowane wątki w historii serii i początek zmagań możecie zobaczyć poniżej.

Call of Duty: Black Ops 4. Kiedy nasza recenzja?

Naszą recenzję przeczytacie na portalu już wkrótce, jednak teraz możecie spojrzeć na dokładną prezentację pojedynków z biegającymi truposzami. W każdym materiale jest to wyłącznie początek rywalizacji, ale dobrze pokazuje różnice w zmaganiach.

Dodatkowo poznaliśmy konkrety dotyczące Battle Royale – w Blackout podczas rozgrywki Solo i Duet na jednym serwerze pojawi się 88 graczy, a gdy zdecydujemy się na rywalizację Quad to na mapie wyląduje 100 zawodników.

Należy jednak zwrócić uwagę, że są to wyłącznie „ramy” - autorzy mogą swobodnie zwiększać lub zmniejszać liczbę zawodników, więc podczas specjalnych wydarzeń na lokacji może wylądować nawet 115 fanów Call of Duty: Black Ops 4.

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 Treyarch