Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2018 16:23
Call of Duty: Black Ops 4. Kiedy nasza recenzja?
1381V

Call of Duty: Black Ops 4. Kiedy nasza recenzja?

Jako jedyna redakcja w Polsce mieliśmy okazję pojawić się na specjalnym wydarzeniu zorganizowanym przez Activision z okazji premiery Call of Duty: Black Ops 4. Piotrek ograł tytuł Treyarch na wszystkie możliwe sposoby i wkrótce przedstawi Wam swoją opinię o produkcji.

Call of Duty: Black Ops 4 zadebiutuje w najbliższy piątek. Nie możecie liczyć na zalew przedpremierowych opinii, ponieważ tylko wybrane redakcje mogły pojawić się w Stanach Zjednoczonych na imprezie Activision, na której dziennikarze zapoznali się z tytułem.

Call of Duty: Black Ops 4. 50 GB premierowej łatki, gra zajmie na dysku ponad 110 GB

Piotrek poleciał do Ameryki i jako jedyny Polak miał okazję zagrać w pełną wersję Call of Duty: Black Ops 4. Nasz człowiek biegał po wszystkich mapach, sprawdził każdy tryb, miażdżył kolejne zombie we wszystkich historiach i ubijał redaktorów w zmaganiach Battle Royale, ale na jego wrażenia musicie jeszcze trochę zaczekać.

Naszą recenzję przeczytacie w piątek ok. 6:00 (rano). Nie jest to standardowa sytuacja, jednak musicie pamiętać, że Call of Duty: Black Ops 4 nie oferuje kampanii fabularnej, a deweloperzy zdecydowali się na review event, by mieć pewność, że każdy dziennikarz otrzyma szansę na zapoznanie się z całą zawartością w najlepszych warunkach (bez czekania na innych graczy na pustych serwerach).

Warto jednocześnie pamiętać, że Call of Duty: Black Ops 4 trafi na półki sklepowe w piątek, jednak gra wymaga do włączenia aktualizacji premierowej – bez plików nie pobiegacie po serwerach, a „wrota” mają zostać otwarte dopiero w piątek.

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 Treyarch

Nie przegap