Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.10.2018 22:00
Control na długiej rozgrywce. Twórcy Max Payne pokazują walkę z bossem
1783V

Control na długiej rozgrywce. Twórcy Max Payne pokazują walkę z bossem

Remedy Entertainment promuje swoją nową przygodę. Deweloperzy pozwalają spojrzeć na blisko 18 minut czystej rozgrywki, podczas której bohaterka przemierza kolejne pomieszczenia i za pomocą nadprzyrodzonych mocy eliminuje przeciwników.

Nadal nie znamy ostatecznej daty premiery Control. Twórcy Alana oraz Maxa nie przedstawiają szczegółów, ale systematycznie możemy oglądać nowe fragmenty rozgrywki.

Control na świeżych materiałach. Nowa gra twórców Max Payne i Alan Wake

Najnowszy gameplay powinien zainteresować wielu graczy, ponieważ Remedy Entertainment pokazuje kilka najróżniejszych miejscówek – niektóre lokacje były pokazane już wcześniej, jednak tym razem deweloperzy skupiają się na nowych szczegółach i pozwalają spojrzeć na pojedynek z bossem.

Remedy Entertainment może w Control bawić się wydarzeniami na ekranie – tutaj często zobaczymy paranormalne motywy, na które nie było miejsca w przygodzie Maxa, a na niektóre deweloperzy nie mogli sobie pozwolić nawet w Quantum Break.

Kapitalnie w Control wygląda wykorzystywanie mocy bohaterki, ponieważ kobieta nie tylko posiada futurystyczną broń, ale może przykładowo lewitować, by po chwili rzucać w przeciwników najbliższymi przedmiotami. Mam wrażenie, że studio w końcu w odpowiedni sposób wyważyło rozgrywkę i gameplay będzie lepiej przemyślany względem wspomnianego już wcześniej Quantum Break.

Tagi: 505 Games Control gameplay Remedy Entertainment

Nie przegap