Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.10.2018 10:11
XCOM 2. Darmowe rozszerzenie Legacy zapewni dostęp do zremasterowanych map i wyzwań. Szczegóły w zwiastunie
1103V

XCOM 2. Darmowe rozszerzenie Legacy zapewni dostęp do zremasterowanych map i wyzwań. Szczegóły w zwiastunie

XCOM 2 to pozycja obowiązkowa dla fanów gier taktycznych. Jeśli zaliczyliście już wszystkie wyzwania z tej znakomitej produkcji, to warto zainteresować się pakietem świeżej zawartości.

XCOM 2: War of the Chosen Tactical Legacy Pack wprowadzi trzy nowe tryby zabawy: Legacy Operations, Skirmish i Challenge.

W trybie Legacy Operation poznamy 4 świeże scenariusze rozgrywające się w porządku chronologicznym między XCOM: Enemy Unknown a XCOM 2. W dodatku będzie można poszaleć w nowych i w zremasterowanych mapach znanych z Enemy Unknown/Within. Do dyspozycji otrzymamy też ekwipunek znany z Enemy Unknown/Within. Moduł Legacy ograniczy się tylko do rozgrywania potyczek - bez zarządzania bazą.

Z kolei tryb Skirmish pozwoli na tworzenie i rozgrywanie własnych, prostych misji. Gracz zadecyduje o takich zmiennych jak cele, wyposażenie drużyn, przeciwnicy i inne elementy.

W module Challenge będzie można zmierzyć się z ponad setką wyzwań War of the Chosen.

By zagrać w Tactical Legacy Pack wymagane jest posiadanie XCOM 2 oraz rozszerzenie War of the Chosen. DLC zadebiutuje 9 października na PC i - co najlepsze - będzie darmowe aż do 3 grudnia 2018 roku. Po tym okresie dodatek będzie kosztować 8 dolarów.

 

Tagi: 2K Games Firaxis Games xcom 2