Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.10.2018 10:28
Venom. Z filmu wycięto prawie 40 minut nagranych scen
2356V

Venom. Z filmu wycięto prawie 40 minut nagranych scen

Niedawno okazało się, że Venom "został ugrzeczniony" - film dorobił się niskiej kategorii wiekowej PG-13 (w USA). Wygląda na to, że m.in. w związku z takim postawieniem sobie poprzeczki producenci zrezygnowali z dużej ilości nagranego materiału.

W jednym z ostatnich wywiadów Tom Hardy ujawnił, że producenci Venom wycięli ok. 30-40 minut nakręconych scen z finalnej wersji filmu, który ujrzymy w kinach.

"Jest wiele scen, których nie ma w tym filmie. Nagraliśmy 30-40 minut scen, które po prostu wyparowały z tego filmu. Niesamowite sceny marionetkowe, z czarnym humorem. Tego wszystkiego nie ma" - powiedział Tom Hardy, wcielający się w rolę głównego bohatera Venon.

Riz Ahmed próbował ratować pozytywny wizerunek filmu, twierdząc, że te sceny po prostu były nieudane, wbrew negatywnej percepcji Hardy'ego. Trochę trudno w to uwierzyć; szczególnie w świetle tego, że Sony Pictures uzyskało kategorię wiekową PG-13 w USA, co oznacza, że w filmie zabraknie bardziej brutalnych scen czy nagości.

Miejmy nadzieje, że te 40 minut nagranych scen wypłynie później w formie wersji reżyserskiej Venom lub w formie dodatków w wydaniu płytowym.
 
Venom zadebiutuje w polskich kinach już w najbliższy piątek (5 października).

Tagi: kino marvel tom hardy Venom