Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2018 09:42
Venom ugrzeczniony. Sony zaoferuje historię dla młodzieży i chce ją połączyć ze Spider-Manem
5092V

Venom ugrzeczniony. Sony zaoferuje historię dla młodzieży i chce ją połączyć ze Spider-Manem

Zapomnijcie o mrocznej opowieści z Venomem w roli głównej, którą porównamy do przykładowo Logana. Potwierdziły się wcześniejsze plotki i Sony na ostatnim zakręcie zdecydowało się obniżyć kategorię wiekową opowieści.

Pierwsze materiały z Venoma przygotowywały widzów na konkretną sieczkę przepełnioną mrokiem, jednak od tego czasu sporo się zmieniło. Według przecieków z ubiegłego miesiąca, Sony zamierza bardzo mocno współpracować z Marvelem i wspólnymi siłami przygotowywać nowe opowieści, więc historia Eddiego Brocka musiała zostać ugrzeczniona.

Venom z niską kategorią wiekową. Sony tworzy „Sony’s Universe of Marvel Characters”

Dzisiaj mogę to oficjalnie potwierdzić – Venom otrzymał kategorię wiekową PG-13, więc fani mogą liczyć na odrobinę przemocy, trochę krwi i seks bez nagości, odgłosów, czy też wyraźnych ruchów. Z punktu widzenia dorosłego widza, który wierzył w siekę znaną ze wspomnianego Logana, jest to naprawdę zła wiadomość, ale ma to oczywiście głębsze znaczenie dla relacji na linii Sony-Marvel.

Obie korporacje chcą ze sobą ściśle współpracować, „wymieniać się” bohaterami, więc Sony musiało podjąć taką decyzję. Już teraz mówi się o nowej przygodzie Spider-Mana, w której mógłby pojawić się Venom, ale oczywiście należy pamiętać, że są to dalekosiężne plany.

Na pewno warto jeszcze wspomnieć, że solowa historia Venoma będzie trwać 1 godzinę i 52 minuty. Już wcześniej pojawiły się prognozy box office, według których Sony może liczyć na otwarcie w okolicach 50-60 mln dolarów w Stanach Zjednoczonych.

Źródło: https://www.ign.com/articles/2018/09/13/venom-movie-rating-and-runtime-revealed

Tagi: film kategoria wiekowa Sony Venom