Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.09.2018 13:51
Cyberpunk 2077 ma zmienić branżę. CD Projekt RED chce wyznaczać standardy
2881V

Cyberpunk 2077 ma zmienić branżę. CD Projekt RED chce wyznaczać standardy

Twórcy growych przygód Wiedźmina bardzo wierzą w swoją nadciągającą wielkimi krokami produkcję. Cyberpunk 2077 ma zdaniem jednego z deweloperów zmienić naszą branżę, bo CD Projekt RED ma wielkie plany związane z tym tytułem.

Nadal nie znamy ostatecznej daty premiery Cyberpunk 2077. Twórcy pracują nad kolejnymi elementami wielkiej układanki, ale możecie mieć pewność, że CD Projekt RED nie zamierza zwalniać. Studio bardzo wierzy w sukces swojego tytułu.

W Cyberpunk 2077 zadania poboczne zaoferują jakość głównego wątku

Cyberpunk 2077 zdaniem Patricka Millsa ma dosłownie zmienić naszą branżę. Twórca zadań podczas dyskusji z dziennikarzem Edge zapowiedział prawdziwą rewolucję:

„Chcemy zmienić branżę gier. Chcemy powiedzieć: „Możesz robić rzeczy inaczej, nie musisz tego tak robić”. To jest w naszym motto. W końcu „Jesteśmy buntownikami”, prawda?”

Są to naprawdę odważne słowa, jednak czy ekipa odpowiedzialna za Wiedźmina 3: Dziki Gon musi się kogokolwiek obawiać? To właśnie trzecia przygoda Geralta pozwoliła wskoczyć CD Projekt RED do czołówki deweloperów, w której znajdują się wyłącznie najlepsi.

Mills wypowiedział się również na temat pokazania w Cyberpunk 2077 polityki – jego zdaniem wiele zespołów ucieka od tych tematów, a jest to błąd. W najnowszej grze CD Projekt RED nie zabraknie tego motywu, który w sumie jest integralną częścią całego Cyberpunka, więc nie jest to raczej jakiekolwiek zaskoczenie.

Nie możemy zapomnieć, że nad Cyberpunk 2077 w pewien sposób czuwa również Mike Pondsmith, który zdaniem Millsa nie pozwoliłby na porzucenie ważnych, współczesnych tematów.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/cyberpunk-2077-dev-we-want-to-change-the-game-indu/1100-6462125/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077