Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.09.2018 13:21
PlayStation 4 Pro w nowej wersji w zestawie z Red Dead Redemption 2. Sony wprowadza ulepszony model
6598V

PlayStation 4 Pro w nowej wersji w zestawie z Red Dead Redemption 2. Sony wprowadza ulepszony model

Sony postanowiło zaoferować klientom sięgającym po specjalne wydanie Red Dead Redemption 2 najnowszą wersję PlayStation 4 Pro. Urządzenie ma zaoferować kilka ulepszeń i wyeliminować problemy ostatniego modelu.

W ubiegłym tygodniu wspominałem na portalu o nowej wersji PlayStation 4 Pro. Japończycy otrzymali możliwość kupienia modelu CUH-7200, który zdaniem przecieków mógłby otrzymać lepsze cewki i w rezultacie konsola nie wydawałaby męczących odgłosów podczas intensywnej rozgrywki.

PlayStation 4 Pro ponownie ulepszone. Sony wprowadza model CUH-7200 i naprawia ostatni błąd?

PlayStation 4 Pro z limitowanej wersji Spider-Mana oraz specjalna wydana konsola z okazji 500 mln sprzedanych urządzeń to ostatnie urządzenia Japończyków z serii CUH-71XX. Wiele na to wskazuje, że kolejne gry otrzymają „nową generację”, która określana jest jako CUH-72XX.

Red Dead Redemption 2 to jedna z najważniejszych produkcji tej generacji i Sony postanowiło wyróżnić tytuł Rockstar specjalnym modelem – klienci decydujący się na konsolę w bundle packu z grą, zgarną PlayStation 4 Pro oznaczone CUH-7215B!

Nie możemy aktualnie potwierdzić, jakimi kosmetycznymi zmianami charakteryzuje się urządzenie, jednak możecie mieć pewność, że będzie to najbardziej dopracowana konstrukcja dostępna aktualnie na rynku.

Warto zaznaczyć, że zdaniem przecieków – CUH-72XX jest dwukrotnie mniej hałaśliwy od CUH-71XX, co jest oczywiście niezwykle istotne w wymagających produkcjach. Mój premierowy „Prosiak” potrafi się mocno spocić przy takich grach jak Spider-Man, czy też God of War.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/ps4-pro-gets-a-new-revision-cuh-72xx.71139/

Tagi: playstation 4 pro Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Sony Take-Two