Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.09.2018 00:51
PlayStation 4 Pro ponownie ulepszone. Sony wprowadza model CUH-7200 i naprawia ostatni błąd?
15357V

PlayStation 4 Pro ponownie ulepszone. Sony wprowadza model CUH-7200 i naprawia ostatni błąd?

Japońska korporacja w tym tygodniu udostępniła na rynek nową wersję PlayStation 4 Pro. Firma ponownie dopracowuje urządzenie, ale nie możecie liczyć na wielkie zmiany. Bardzo możliwe, że inżynierowie zdecydowali się naprawić jeden z problemów ostatniej wersji.

Wprowadzanie na rynek nowych wersji wcześniej wydanych konsol nie jest niczym nowym. Firmy starają się w ten sposób naprawić drobne problemy lub po prostu mogą skorzystać z odrobinę innych elementów i tym samym zaoszczędzić na produkcji urządzenia.

Sony przypomina o kapitalnym zestawie PlayStation Plus

18 września 2018 roku odbyła się premiera nowego modelu PlayStation 4 Pro. Urządzenie oznaczone CUH-7200 zastąpi model CUH-7116b, który zdaniem wielu informacji posiada gorszej jakości cewki i sprzęt przy większym wysiłku zaczyna piszczeć.

Nie możemy aktualnie potwierdzić, czy ten problem został usunięty, jednak CUH-7200 przynajmniej w opisie nie wyróżnia się znacząco od już dostępnego urządzenia – konsola posiada dysk 1TB, kontroler DualShock 4, przewód zasilający, kabel USB, kabel HDMI oraz zestaw słuchawkowy. W opisie pojawia się również adnotacja o braku obsługi gier z PlayStation 3, PlayStation 2 i PlayStation.

Jedyną zmianą względem premierowego modelu jest mniejszy pobór mocy – wcześniej Japończycy informowali o 310W a teraz w adnotacji znalazło się 300W.

Wkrótce powinniśmy otrzymać kompletne informacje, które potwierdzą, czy CUH-7200 jest wolny od problemów ostatniego modelu, jednak patrząc na liczbę negatywnych komentarzy dotyczących CUH-7116b, nie będzie raczej zaskoczeniem, gdy korporacja postanowiła naprawić swój błąd.

SzaryFox_PL, dziękuję za informację!

Tagi: cuh-7200 playstation 4 pro Sony