Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.09.2018 11:12
Xbox One S z Fortnite. Epic Games współpracuje z Microsoftem
1007V

Xbox One S z Fortnite. Epic Games współpracuje z Microsoftem

PUBG wkrótce ma trafić na PlayStation 4, więc Microsoft szuka nowych sprzymierzeńców. Amerykańska korporacja zaprezentowała nową wersję Xboksa One S, która została przygotowana dla sympatyków Fortnite.

Fortnite to jeden z największych fenomenów ostatnich lat. Gra zyskała ogromną popularność dzięki bezpłatnemu trybowi Battle Royale i w konsekwencji kolejni producenci konsol opracowują specjalne pudełka z logiem tytułu. Bundle packi zaprezentowało Sony oraz Nintendo, więc najwyższy czas na Microsoft.

Microsoft zaprasza na X018. Xbox One otrzymuje pełne wsparcie myszek i klawiatur

Microsoft ujawnił Xboksa One S z dyskiem 1TB oraz kodem na 2000 V-Dolców oraz specjalnymi dodatkami w grze – gracze mogą liczyć na między innymi ekskluzywną skórkę dla bohatera. Nie jest to oczywiście wielka rewolucja.

Nie otrzymamy w tym wypadku odpicowanej konsoli – kolejny producent nie zdecydował się wrzucić na pudełko nowych barw, czy też ładnego motywu z gry... Odnoszę wrażenie, że firmy nie do końca wykorzystują potencjał tej marki.

Mimo wszystko pewnie znajdą się chętni na „białasa” z większym dyskiem oraz właśnie wspomnianymi kodami na dodatki – akurat w tym wypadku często gracze potrafią wydać naprawdę sporo, by zdobyć wyróżniające elementy dla swoich bohaterów.

Źródło: Twitter

Tagi: Fortnite Microsoft Xbox One