Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.09.2018 13:23
Loki i Scarlet Witch z własnymi serialami. Disney ma szykować ofensywę
589V

Loki i Scarlet Witch z własnymi serialami. Disney ma szykować ofensywę

Disney ma wielkie plany związane nie tylko z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Firma przygotowuje się do zaprezentowania własnej platformy streamingowej, na której mają również pojawić się odcinkowe opowieści z postaciami Marvela.

Disney nadal nie przedstawił wszystkich szczegółów dotyczących swojej platformy streamingowej. Jedną z nielicznych aktualnie ujawnionych informacji jest zła wiadomość dla subskrybentów Netflixa i HBO GO – kolejne filmy Marvela będą dystrybuowane wyłącznie na nowej usłudze Myszki Miki.

Captain Marvel na zwiastunie! To będzie nowy hit Marvela?

Nie jest to jeszcze potwierdzona wiadomość, ale Disney może wkrótce w ciekawy sposób rozwinąć Marvel Cinematic Universe. Według najnowszych plotek mają trwać pierwsze przymiarki do stworzenia mini-seriali z bohaterami filmów Marvela – nie możecie liczyć na nowe opowieści Kapitana Ameryki, czy też Iron Mana, ponieważ za pomocą dodatkowych historii mają zostać poruszony przygody bohaterów drugoplanowych.

Najnowsze przecieki mówią nawet o kilku seriach i każda ma zawierać 6-8 odcinków, jednak Disney nie zamierza oszczędzać. Budżety są podobno w tym wypadku naprawdę spore, a w pierwszych historiach zobaczymy podobno Lokiego oraz Scarlet Witch – należy tutaj zaznaczyć, że do swoich ról mają powrócić Tom Hiddleston i Elizabeth Olsen.

Projekt ma oczywiście jedno zadanie – rozbudować bibliotekę nowej platformy i zachęcić do subskrypcji kolejnych użytkowników. Za seriale ma odpowiadać Kevin Feige, czyli nie możemy tutaj mówić o mniejszych projektach.

Należy zaznaczyć – nie są to aktualnie potwierdzone informacje, ale mają pochodzić z pewnego źródła od dziennikarze Variety.

Źródło: http://www.ign.com/articles/2018/09/19/loki-tv-show-disney-tom-hiddleston-streaming-subscription-service-scarlet-witch

Tagi: Disney Loki marvel scarlet witch serial