Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.09.2018 14:42
Captain Marvel na zwiastunie! To będzie nowy hit Marvela?
3633V

Captain Marvel na zwiastunie! To będzie nowy hit Marvela?

Koniec czekania i lizania najmniejszych przecieków. Marvel właśnie ujawnił pełnoprawny zwiastun Captain Marvel, na którym możemy spojrzeć na główną bohaterkę. Film trafi do kin w przyszłym roku.

8 marca odbędzie się premiera Captain Marvel. Jest to najnowsza produkcja z Marvel Cinematic Universe i jednocześnie przedostatnia pozycja z trzeciej Fazy. Ostatnim filmem będzie przyszłoroczna przygoda Avengersów, która wciąż nie posiada ostatecznej nazwy.

Spider-Man z rekordem Guinessa. Marvel i Sony z ciekawym pomysłem

Za reżyserię Captain Marvel odpowiadają Anna Boden i Ryan Fleck, którzy napisali scenariusz razem z Meg LeFauve, Nicole Perlman, Genevą Robertson-Dworet, Liz Flahive i Carly Mensch. Historia została osadzona w latach dziewięćdziesiątych, gdy młoda Carol Danvers staje się wyjątkową superbohaterką, która ma pomóc w rozwiązaniu konfliktu – na Ziemi odbywa się międzygalaktyczna wojna między dwoma obcymi rasami.

21 film z Marvel Cinematic Universe to jednocześnie pierwsza pozycja, która nie trafi na przykładowo Netflix – wszystkie nadchodzące przygody Marvela będą dostępne wyłącznie na platformie Disneya. W rolach głównych występują: Brie Larson, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Djimon Hounsou, Lee Pace, Lashana Lynch, Gemma Chan, Algenis Perez Soto, Rune Temte, McKenna Grace, Clark Gregg i Jude Law.

Pierwszy zwiastun pozostawia spory niedosyt? Marvel pokazuje genezę bohaterki, ale tak naprawdę mogliśmy liczyć na znacznie więcej. Brakuje tutaj odrobinę akcji, czy też prezentacji możliwości protagonistki... Choć na pewno warto docenić „narratora”.

Tagi: captain marvel Marvel trailer zwiastun