Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.09.2018 16:57
Spider-Man z rekordem Guinessa. Marvel i Sony z ciekawym pomysłem
2749V

Spider-Man z rekordem Guinessa. Marvel i Sony z ciekawym pomysłem

Osoby odpowiedzialne za marketing Spider-Mana wpadły na bardzo dobry pomysł. Firmy wykorzystały jeden z Comic Conów, by zebrać wielu fanów Człowieka-Pająka. W rezultacie uczestnicy zabawy wzięli udział w biciu rekordu Guinessa.

Sony i Marvel w ciekawy sposób uczciły premierę gry Insomniac Games. Korporacje zaprosiły największych fanów Spider-Mana do pojawienia się na Stockholm Comic Con w przebraniu Człowieka-Pająka.

Spider-Man 2 zostanie zapowiedziany w tym tygodniu? Insomniac Games opublikowało tajemniczą wiadomość

Dokładnie 547 osób zdecydowało się zainteresować inicjatywą i wszyscy chętnie pojawili się w jednej sali. W rezultacie udało się uzyskać wynik, który trafił do Księgi Rekordów Guinnessa.

Nie możemy tutaj oczywiście mówić o standardowej kategorii, ponieważ fani pobili wynik „największej liczby osób przebranych za Spider-Mana w jednym miejscu”. Trudno nie docenić tutaj jednego – świetnej promocji, ponieważ o inicjatywie piszą dzisiaj media na całym świecie.

Jest to oczywiście dobra wiadomość dla Sony, które promuje tytuł Insomniac Games, ale jednocześnie dla całego Marvela – w końcu amerykańskie wydawnictwo szykuje się na premierę nowego filmu ze Spider-Manem w roli głównej. Spider-Man: Far from Home zadebiutuje w przyszłym roku.

Źródło: https://comicbook.com/gaming/2018/09/16/marvels-spider-man-ps4-sony-guinness-world-record/

Tagi: Marvel PlayStation 4 rekord guinnessa Sony spider-man