Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2018 13:57
Jagged Alliance: Rage wygląda biednie. Pierwszy gameplay z powrotu serii
1146V

Jagged Alliance: Rage wygląda biednie. Pierwszy gameplay z powrotu serii

THQ Nordic wskrzesiło markę Jagged Alliance i na dobry początek możemy zapoznać się z „Rage”. Wydawca zdecydował się opublikować konkretny materiał, który prezentuje rozgrywkę i choć gra straszy oprawą, to mimo wszystko fani powinni zacierać rączki.

W połowie ubiegłego miesiąca poznaliśmy Jagged Alliance: Rage. Za produkcję odpowiada studio HandyGames, którego przedstawiciele mają zaoferować graczom taktyczną zabawę na najwyższym poziomie.

Jagged Alliance: Rage zapowiedziane. Zwiastun nowej przygody z uznanej serii

Trudno nie odnieść wrażenia, że Jagged Alliance: Rage wygląda biednie. Twórcy nie spędzili ostatnich lat na dopracowywaniu miejscówek oraz bohaterów i w obu przypadkach nie możemy wychwalać grafików.

Mimo to mam nieodparte wrażenie, że tytuł powinien szczególnie zainteresować sympatyków marki, którzy liczą na przesiąknięty taktyką gameplay. Nawet poniższe urywki pokazują interesującą rozgrywkę.

Sporo oczywiście zależy od daty premiery, ale jeśli THQ Nordic wybierze dobry moment, to Jagged Alliance: Rage może zaintrygować się wielu graczy – w końcu pozycja będzie dostępna w dobrych cenach około 86 zł (PC) lub 129 zł (PS4, XOne).

Tagi: gameplay HandyGames Jagged Alliance: Rage jagged alliance: rage! THQ Nordic trailer zwiastun