Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2018 15:04
Ace Combat 7 na zwiastunie. Japończycy pokazują tryb dla PlayStation VR
1299V

Ace Combat 7 na zwiastunie. Japończycy pokazują tryb dla PlayStation VR

PlayStation VR od dłuższego czasu nie otrzymuje już wielkich produkcji, jednak posiadacze japońskich gogli nie mogą zapomnieć o nadciągającym Ace Combat 7. Tytuł będzie zawierać specjalny wariant zabawy, który został zaprezentowany na zwiastunie.

Sony nie dba o przygotowywanie ciekawych produkcji na PlayStation VR i Ace Combat 7 może być jednym z ostatnich dużych tytułów wspierających to urządzenie. Czy warto trzymać sprzęt dla gry Project Aces?

Thrustmaster zapowiada flightsticka do Ace Combat 7

Zdania są niestety podzielone. Ace Combat 7 samo w sobie zapowiada się genialnie, jednak nie jestem pewien, czy wszyscy gracze zdołają spędzić przy tytule więcej niż 30 minut intensywnej rozgrywki. Nawet w mniej dynamicznych produkcjach niektórzy odczuwali problemy żołądkowe.

Trudno jednak nie docenić jednego – Ace Combat 7 w VR wygląda po prostu świetnie. Będzie to na pewno kapitalny dodatek, który chętnie sprawdzę na jednej z nadciągających imprez.

Ace Combat 7 trafi na rynek w styczniu i gra będzie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Tryb VR przynajmniej na początku będzie dostępny wyłącznie na konsoli Sony.

Tagi: ace combat 7 Bandai Namco Project Aces trailer zwiastun