Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2018 11:05
Adidas x Dragon Ball Z tylko dla największych fanów
5771V

Adidas x Dragon Ball Z tylko dla największych fanów. Polskie ceny odstraszają

Tylko nieliczni fani Dragon Balla zdecydują się nabyć Adidasy. Firma zaprasza do składania zamówień przedpremierowych, jednak ceny potrafią odstraszyć potencjalnych klientów.

Sympatycy Dragon Balla nie będą się w najbliższym czasie nudzić. Polsat zamierza wyemitować serię z podtytułem „Super”, a pewnie niektórzy rozbiją świnki skarbonki i kupią wymarzone buty, które będą zakładać na premiery nowych produkcji od Bandai Namco.

Dragon Ball Super na kanale Polsat Games!

W styczniu informowałem o serii Adidas x Dragon Ball Z – są to specjalne obuwie przygotowane przez niemiecki przedsiębiorstwo koncern dla wiernych fanów Son Goku. Pierwsze egzemplarze trafiły do sprzedaży już w sierpniu, jednak Polacy musieli czekać na „drugi rzut”.

Adidas zbiera zamówienia przedpremierowe na dwa modeleZX 500 RM oraz YUNG~1. Ten pierwszy posiada kolorystykę, która ma kojarzyć się klientom z Son Goku, a drugi z Freezerem. Czy to się udało? Zdania są podzielone, jednak pierwsi klienci otrzymają dostęp do obuwia już 29 września.

Problemem mimo wszystko okazuje się cena – 699 zł (pomarańczowo-niebiesko-białe) oraz 749 zł (fioletowo-białe) sprawia, że nie każdy fan Dragon Balla będzie mógł pozwolić sobie na taką ozdobę. Skusicie się? ;)

Tagi: adidas buty ceny dragon ball obuwie