SKLEP
Kacper Mądry Kacper Mądry 29.07.2018 12:22
Cyberpunk 2077. Potężne korporacje i uzbrojeni medycy
1325V

Cyberpunk 2077. Potężne korporacje i uzbrojeni medycy

Cyberpunk 2077 będzie miało niesamowicie rozbudowany świat. CD Projekt RED po raz kolejny ujawnia informacje o świecie gry.

Cyberpunk 2077 masz szansę stać się grą roku 2077. Co nowego dowiedzieliśmy się o nadchodzącym tytule?

CD Projekt RED o sensie kreacji bohatera w grze z widokiem FPP

Night City, w którym toczyć się będzie akcja Cyberpunka 2077 będzie ogromnym miastem wypełnionym przeróżnymi firmami. Dwie największe korporacje nazwane będą Arasaka i Militech. Arasaka pochodzi z Japonii i oferuje najwyższą jakość produktów oraz zapewnia ochronę. Firma ta jednak ma mroczą przeszłość - swoją reputację zbudowała rękoma cyber-zabójców wspieranych armią prawników. W dodatku w świecie gry mówi się, że kręcą z yakuzą.

Druga z firm, Militech, pochodzi ze wschodniego wybrzeża. Korporacja ta oferuje innowacyjne technologie wojskowe. Cechuje je najwyższa jakość, nieważne czy chodzi o pistolet, czołg czy odrzutowiec. Ponadto firma ta ma wsparcie armii i służb bezpieczeństwa.

cyberpunk 2077

W świecie Cyberpunka 2077 natrafimy także na ratowników medycznych Trauma Team. Szeregi tej jednostki medycznej zasilają ratownicy medyczni, którzy posługują się bronią palną równie sprawnie, co defibrylatorem. Usługi Trauma Team nie należą do najtańszych - na większość z nich mogą pozwolić sobie tylko najbogatsi. W ramach pakietu, klienci otrzymują kartę z nadajnikiem. Zostaje im również wszczepiony specjalny bioczip. Po otrzymaniu sygnału, na przykład kiedy klient wchodzi w stan śpiączki, na miejsce zdarzenia natychmiast zostaje wysłana ekipa ratunkowa. Ich zadaniem jest za wszelką cenę udzielić poszkodowanej osobie pomocy medycznej. Nawet jeśli trzeba będzie przebić się przez pole bitwy.

Źródło: cyberpunk.net

Tagi: CD Projekt RED Cyberpunk 2077 pc playstation 4 xbox one