Paweł Musiolik Paweł Musiolik 27.07.2018 12:40
Vampyr otrzyma dwa nowe poziomy trudności
496V

Vampyr otrzyma dwa nowe poziomy trudności

Vampyr jest dla was za łatwe? A może wręcz przeciwnie - gra sprawia wam zbyt wielkie problemy? Twórcy z Dontnod pomyśleli o was i zapowiedzieli wydanie aktualizacji gry.

Vampyr zadebiutował niecałe dwa miesiące temu i dzięki zainteresowaniu graczy, może pochwalić się dobrą sprzedażą, która ma przełożenie na dobre wyniki finansowe wydawcy. Ekipa Dontnod jest jednak świadoma, że mimo dobrego przyjęcia gry, ma sporo do poprawy.

Vampyr osiąga pułap 450 tysięcy sprzedanych kopii

Właśnie zapowiedziano plany wydania aktualizacji, która doda do gry dwa nowe poziomy trudności. Story Mode obniży trudność gry do minimum i pozwoli cieszyć się poznawaniem fabuły bez zastanawiania się, czy wystarczy nam potrzebnych zasobów i czy czasem nasza postać nie jest za słaba.

Tryb Hard uczyni grę znacznie trudniejszą. Nie tylko przeciwnicy będą bardziej inteligentni i wytrzymali, ale także dadzą mniej punktów doświadczenia za ich pokonanie, co sprawi, że zastanowimy się dwa razy zanim rzucimy się w kolejny wir walki

Oprócz tego studio zapowiada także poprawki błędów i optymalizację gry by ta lepiej działała. Jeśli nie wiecie czy warto kupić grę, zerknijcie do naszej recenzji.

Źródło: https://forums.focus-home.com/topic/26688/vampyr-new-game-modes-announcement

Tagi: Dontnod Entertainment Focus Home Interactive pc playstation 4 Vampyr Xbox