Anna Jurak Anna Jurak 09.07.2018 09:49
Death end re;Quest zadebiutuje na zachodzie na początku przyszłego roku
201V

Death end re;Quest zadebiutuje na zachodzie na początku przyszłego roku

Death end re;Quest to JRPG, które w Japonii miało premierę w kwietniu. My poczekamy do początku 2019 roku. Jest na co czekać? Przekonajcie się.

Death end re;Quest zadebiutowało 12 kwietnia w Japonii. Kiedy trafi na rynek zachodni? Najnowszy zwiastun rzuca nieco światła na ten temat. Mamy zagrać na PlayStation 4 na początku 2019 roku. Gra ma ukazać się zarówno w formie cyfrowej jak i fizycznej. Oprócz japońskich głosów postaci, do wyboru będziemy mieć również angielskie.

The Caligula Effect: Overdose w 2019 roku

Death end re;Quest to JRPG od studia Compile Heart, o którym twórcy mówią, że obróci standardową rozgrywkę do góry nogami. W tej produkcji mamy bowiem otrzymać możliwość zmieniania rozgrywki, będziemy więc walczyć jak w standardowym RPG, ale też przełączać się na tryb strzelanki czy nawet slot mode. Fabuła gry skupia się na zaginięciu przyjaciółki protagonisty. Nasz bohater, Arata Mizunashi jest programistą gier wideo. Otrzymuje wiadomość e-mail od Shiny Ninomiyi, z którą wspólnie pracował nad projektem. Dowiaduje się, że utknęła ona w wirtualnym świecie. Naszym zadaniem będzie oczywiście ją uratować. Wkrótce okazuje się, że nikczemna siła uniemożliwia wydobycie Shiny z gry. Jedyne wyjście to ukończyć ją, odblokowując idealne zakończenie. Podczas rozmów z NPC dostrzeżemy, że różnica pomiędzy wirtualnym, a realnym światem się zaciera.

Death end re;Quest - zwiastun

 

Death end re;Quest - rozgrywka

Źródło: gematsu.com, YouTube (Gematsu), YouTube (コンパイルハート)

Tagi: compile heart Death end re;Quest playstation 4 wideo