Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 21.06.2018 17:00
Post Scriptum - drugowojenny FPS z datą premiery
422V

Post Scriptum - drugowojenny FPS z datą premiery

Post Scriptum to gra dla miłośników II wojny światowej. Tytuł jest nastawiony wyłącznie na grę wieloosobową i właśnie poznaliśmy datę jego premiery.

Post Scriptum to gra, w której dwa 40-osobowe zespoły walczą na terenie Holandii w czasie drugowojennej operacji Market Garden. Lokacje są bardzo rozległe, a ich dokładna odległość liczy od 4 do 8 kilometrów kwadratowych. Gra stawia na realizm toteż przyjdzie nam korzystać z 50 pojazdów, a także będziemy tworzyć bazy na polu walki.

World War 3 - twórcy odpowiedzieli na pytania graczy

Post Scriptum jest dostępne obecnie w przedsprzedaży. Edycja standardowa kosztuje 107,99 zł. Dostępne są także edycja deluxe, w której skład wchodzi: ścieżka dźwiękowa, album z grafikami, dostęp do weekendowych testów, możliwość zagrania jako amerykańcy żołnierze z 82. i 101. dywizji spadochronowych oraz kolekcjonerska, która oprócz wcześniej wymienionych elementów upoważnia do wcześniejszej gry jako amerykańscy spadochroniarze.

W dniu premiery Post Scriptum zaoferuje 5 autentycznych map z II wojny światowej, dedykowane serwery 40 vs 40, 10 wzorów dla klas czy też tryb Ofensywa. W przyszłości twórcy dodadzą do gry, dwa tryby - sandboksowy i jeszcze nie ujawniony. Jedna z obecnych map - Arnhem - zostanie powiększona do rozmiarów 8x8 km, a kolejnymi lokacjami, które zostaną zaimplementowane są - Veghel, Grave i Velmolen. Premiera Post Scriptum odbędzie się 18 lipca.

Post Scriptum - zwiastun

 

Źródło: https://steamcommunity.com/games/736220/announcements/detail/1707309779213389453

Tagi: Offworld Industries pc Periscope Games Post Scriptum wideo