Anna Jurak Anna Jurak 21.06.2018 09:15
Lumines Remastered z darmowym dynamicznym motywem i ścieżką dźwiękową
296V

Lumines Remastered z darmowym dynamicznym motywem i ścieżką dźwiękową

Fani gier muzycznych i wariacji na temat Tetrisa szykujcie się, bo nadchodzi Lumines Remastered. Przez jakiś czas przy zakupie gry otrzymamy między innymi fenomenalną ścieżkę dźwiękową.

Lumines Remastered to odświeżona wersja wydanego w 2005 roku na konsolę PlayStation Portable Lumines. Będzie to muzyczna układanka, czerpiąca inspirację z Tetrisa. Gra zadebiutuje na PC oraz konsoli Xbox One, Nintendo SwitchPlayStation 4. Twórcy zachęcają użytkowników PS4 do zakupu swojej produkcji, dołączając dynamiczny motyw oraz ścieżkę dźwiękową.

The Spectrum Retreat z datą premiery i psychodelicznym zwiastunem

Lumines Remastered na PlayStation 4 zadziała w rozdzielczości 4K i otrzyma wsparcie dla wibracji HD Rumble, co oznaczam że pad będzie mógł wibrować w rytm muzyki. Do tego twórcy ogłosili, że jeśli dokonamy zakupu w ciągu pierwszych 2 tygodni po premierze (26 czerwca -  9 lipca), to dostaniemy dodatkowo darmowy dynamiczny motyw, nowe avatary oraz ścieżkę dźwiękową, która zawiera 20 utworów. To wszystko będzie dostępne również po 9 lipca, ale już za opłatą, w osobnym pakiecie.

Lumines Remastered - motyw dynamiczny

 

Lumines Remastered - zwiastun

Źródło: blog.eu.playstation.com, YouTube (Enhance Official)

Tagi: Enhance Official Lumines Remastered motyw dynamiczny playstation 4 Resonair ścieżka dźwiękowa wideo