Anna Jurak Anna Jurak 19.06.2018 11:35
Mario Tennis Aces - nowe postacie na zwiastunach
209V

Mario Tennis Aces - nowe postacie na zwiastunach

Poprzez wpis w serwisie Twitter zapowiedziano, że do Mario Tennis Aces trafi Koopa Troopa oraz Blooper. Dzięki zwiastunom możemy już zobaczyć te postacie w akcji.

Mario Tennis Aces zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch już 22 czerwca. Jakiś czas temu zapowiedziano, że do gry trafią dwie nowe postacie - Blooper i Koopa Troopa. Teraz zyskały własne zwiastuny.

Mario Tennis Aces - 45 minut rozgrywki

Nowe postacie nie będą dostępne w momencie premiery gry, ale pojawią się wraz z lipcową aktualizacją. Koopa Troopa jest żółwiem, który potrafi schować się w swojej skorupie i w ten sposób wirować po boisku. Jego specjalny atak pozwala wykorzystać siłę powstałą wskutek wirowania i wystrzelić go w powietrze. Wszyscy będą mogli grać jako Koopa Troopa po 1 sierpnia, ale będzie można otrzymać tą postać wcześniej, grając w turnieju online w dniach 1 - 31 lipca.

Mario Tennis Aces - Koopa Troopa

Blooper to kałamarnicopodobne stworzenie, które potrafi precyzyjnie skakać w kierunku piłki. Specjalny strzał Bloopera tworzy wodne tornado, które unosi postać. Blooper będzie dostępny dla wszystkich po 1 września, ale można go odblokować wcześniej poprzez udział w turnieju online, który odbędzie się w dniach 1 - 31 sierpnia.

Mario Tennis Aces - Blooper

Źródło: YouTube (Nintendo)

Tagi: Camelot Mario Tennis Aces Nintendo nintendo switch wideo