Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 15.06.2018 19:08
Skyrim na Amazon Alexa naprawdę istnieje
1303V

Skyrim na Amazon Alexa naprawdę istnieje

Skyrim: Very Special Edition miał być żartem Bethesdy z okazji E3. Okazuje się, że naprawdę istnieje i do tego działa całkiem dobrze.

Konferencja Bethesdy należy do bardzo udanych w tym roku. Nie tylko zobaczyliśmy teaser nowych Elder Scrollsów, ale też nowego Fallouta czy w końcu edycję Skyrima na urządzenie Amazon Alexa. Wszyscy przyjęli tą ostatnią produkcję jako żart, jednak to Todd Howard śmieje się ostatni. Gra naprawdę istnieje i jest dostępna w sklepie Amazon.

Skull & Bones - pirackie przygody na materiale wideo

Czego jak czego, ale dystansu do siebie nie można im odmówić. Projekt Very Special Edition powstał z inicjatywy Howarda. Początkowo miał to być faktycznie żart, jednak okazało się, że napisanie takiej gry jest jak najbardziej wykonalne. Dlatego postanowiono to zrobić, aby zakpić z nas, graczy, podwójnie. 

Gra cieszy się sporym wzięciem z ocenami na poziomie 85% pozytywnych opinii. Nie da się ukryć, że coś co zaczęło się jako wewnętrzny żart, przybrało niesamowite rozmiary i mimo, że nie było to najprostsze przedsięwzięcie, to efekt jaki osiągnęło, był z pewnością więcej niż zadowalający.

Skyrim: Very Special Edition - zwiastun

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/why-bethesda-turned-its-skyrim-on-amazon-alexa-jok/1100-6459855/

Tagi: alexa Bethesda Game Studios Bethesda Softworks e3 2018 The Elder Scrolls V: Skyrim Very Special Edition wideo e3 2018