Kacper Mądry Kacper Mądry 14.06.2018 16:10
Nowe szczegóły nt. Minecraft: Story Mode na Netflixie
486V

Nowe szczegóły nt. Minecraft: Story Mode na Netflixie

Netflix zapowiedział wprowadzenie Minecraft: Story Mode do swojej biblioteki tytułów. Czy oznacza to wprowadzenie innych gier do usługi VOD?

Jeszcze niedawno Internet obiegła informacja dt. Minecraft: Story Mode na Netflixie. Jakie są dalsze plany amerykańskiego giganta?

Gra Stranger Things jest w produkcji

Po pojawieniu się pierwszych informacji nt. Minecraft: Story Mode na Netflixie pojawiło się mnóstwo spekulacji. Wielu zaczęło zastanawiać się czy to oznacza wejście firmy w rynek gier wideo? Mamy oficjalną odpowiedź Netflixa.

1. Możemy potwierdzić, że pięć odcinków Minecraft: Story Mode trafi do naszej usługi na jesień tego roku. Jest to rozszerzenie naszej oferty interaktywnych serialu, które już teraz są dostępne w naszych usługach.

2. Zapowiedziana gra  Stranger Things zostanie wydana przez Telltale w późniejszym terminie. Nie trafi ona do oferty Netflixa. Jest to część naszych działań marketingowych i promocji serialu.

3. Nie mamy żadnych planów związanych z wejściem na rynek growy. Dostępne jest dziś szerokie spektrum rozrywki. Mimo tego, że gry stają się coraz bardziej filmowe, my wciąż będziemy postrzegać je w naszym serwisie jako opowieść narracyjną.

Można zatem założyć, że (przynajmniej aktualnie) Netflix nie zamierza walczyć z innymi gigantami rynku growego. Pozostaje zatem zastanowienie się jak mało jest gry w grach Telltale, jeśli jesteśmy w stanie obsługiwać ją nawet pilotem. Studio na szczęście postanowiło odmienić swoje gry i zapowiada, że kolejne tytuły będą charakteryzowały się o wiele lepszą jakością.

Źródło: https://www.techradar.com/news/netflix-to-add-games-to-its-service-including-stranger-things-and-minecraft

Tagi: minecraft: story mode netflix Telltale Games