Paweł Musiolik Paweł Musiolik 05.06.2018 20:32
Blizzard szuka ludzi do pracy nad nowym Diablo
514V

Blizzard szuka ludzi do pracy nad nowym Diablo

Nowe Diablo powstaje od dłuższego czasu. C odo tego nie ma żadnych wątpliwości. Blizzard tematu nie potwierdził w zapowiedzi, ale oferta pracy zamieszczona na ich stronie mówi wprost o nowym projekcie z serii Diablo.

Blizzard wyjątkowo długo wspierał Diablo 3. Otrzymaliśmy nie tylko dodatek Reaper of Souls, ale także mnóstwo darmowej zawartości, która, jeśli wierzyć plotkom, pierwotnie miała wejść w skład drugiego dodatku fabularnego. Jednak po kilku latach od premiery, fani zmęczyli się trzecią częścią i chcą nowości.

The Curse of Tristram - fanowsko odnowione Diablo 2 rusza niebawem

Te nadejdą, ale nie wiadomo kiedy. Blizzard oficjalnie o nowym Diablo jeszcze nie mówił. Ale o nowym projekcie w świecie Diablo pisze na swojej stronie rekrutacyjnej, gdzie zamieszczono ofertę pracy na stanowisko artysty odpowiedzialnego za tworzenie lochów. Wymagania - standardowe jak na te stanowisko, obsługa programów graficznych, praca w zespole i tym podobne pierdoły, które dla nas nie mają znaczenia.

Najważniejsze pytanie - kiedy nowa odsłona Diablo. Nasza odpowiedź jest wiadoma - nie wiemy. Nie spodziewamy się jednak, by Blizzard miał już w tym roku zapowiedzieć Diablo 4, nawet jeśli weźmiemy pod uwagę, że projekt jest w produkcji od kilku lat. Blizzard ma taki luksus, że z niczym nie musi się śpieszyć i może zaczynać projekty od nowa jak im nie leżą. Activision jest wyjątkowo wyrozumiałe, bo gry Zamieci są istną żyłą złota.

Źródło: https://careers.blizzard.com/pl-pl/openings/oNiH7fwD

Tagi: blizzard diablo