Jakub Barwiak Jakub Barwiak 17.05.2018 20:59
To 2. Dwóch aktorów dołącza do obsady
413V

To 2. Dwóch aktorów dołącza do obsady

Poznaliśmy właśnie dwóch aktorów, którzy dołączą do obsady drugiej części To - hitowej ekranizacji powieści Stephena Kinga.

Obsada drugiej części To zaczyna nabierać kształtów. Jak podaje portal Deadline, w sequelu zeszłorocznego hitu mają się pojawić James Ransone (Sinister) i Andy Bean (Power). Ransone ma wcielić się w dorosłego Eddiego Kaspbraka – w tej roli w pierwszym To wystąpił Jack Dylan Grazer, z kolei Bean ma zagrać Stanleya Urisa, którego portretował Wyatt Oleff.

Han Solo z pierwszymi recenzjami

Być może wspólnie z nim na planie będą pracować James McAvoy (X-Men) i Bill Hader (Wykolejona), którzy negocjują występ w To 2. Mieliby oni wcielić się kolejno w Billa i Richiego.

Scenariusz do drugiej części To pisze Gary Dauberman, za reżyserię podobnie jak w przypadku jedynki odpowiedzialny będzie Andy Muschietti. To 2 ma zadebiutować w kinach 6 września 2019 roku.

Pierwsze To było jednym z największych kinowych zaskoczeń zeszłego roku, film zarobił w światowych kinach ponad 700 milionów dolarów, dzięki czemu stał się najbardziej dochodowym horrorem w historii.

Źródło: http://www.comingsoon.net/movies/news/946473-james-ransone-and-andy-bean-sign-on-for-it-chapter-two

Tagi: it 2 new line cinema to 2