Jakub Barwiak Jakub Barwiak 16.05.2018 19:00
Deadpool 2 ze świetnym startem?
589V

Deadpool 2 ze świetnym startem?

Deadpool 2 wkracza powoli do światowych kin, z tej okazji pojawiły się pierwsze szacunki dotyczące premiery tego widowiska. Włodarze Foksa mogą zacierać ręce. 

W polskich kinach możemy oglądać już drugą część Deadpoola, jak podaje portal Deadline pojawiły się już szacunki dotyczące otwarcia tego widowiska w światowych kinach. Zgodnie z nimi film ma zanotować start na poziomie 300-350 milionów dolarów, z czego 130-150 milionów ma pochodzić z rynku amerykańskiego.

Deadpool przejmuje Manchester United

Jak te dane mają się do wyniku pierwszego Deadpoola? Ten zadebiutował w USA z wynikiem 152 milionów dolarów, jego wynik poza rodzimym rynkiem wyniósł 264 miliony dolarów, nowy film wytwórni Fox jest więc na dobrej drodze, aby pobić wynik swojego poprzednika, zarówno w kontekście otwarcia, jak i wyniku ogólnego.

Pomóc w tym mogą dotychczasowe recenzje Deadpoola 2, które są w większości pozytywne. Na ten moment głównym zagrożeniem dla widowiska wydaje się być coraz bliższa premiera Hana Solo. Przedsprzedaż biletów na nowy gwiezdnowojenny film cieszy się na rynku amerykańskim wielką popularnością. Z pewnością więc pojedynek ten będzie niezwykle ciekawy.

Źródło: https://screenrant.com/deadpool-2-350-million-worldwide-opening/

Tagi: 20th Century Fox deadpool 2 marvel