Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 07.05.2018 15:36
Remedy Entertainment może pracować nad Quantum Break 2
422V

Remedy Entertainment może pracować nad Quantum Break 2

W przyszłym miesiącu Remedy Entertainment ujawni szczegóły dotyczące nowej gry studia.  Najnowsze informacje donoszą, że studio pracuje nad jeszcze jednym tytułem. Na ile są one prawdziwe?

Remedy Entertainment to zasłużone studio odpowiedzialne za takie produkcje jak Max Payne czy Alan Wake. Wielu fanów czeka na kontynuację tego ostatniego, ale w przyszłym miesiącu firma przedstawi informacje dotyczące nowej produkcji dotychczas znanej jako Project 7.

Remedy Entertainment ujawni nową grę na E3 2018

Quantum Break to na tę chwilę ostatnia gra studia Remedy Entertainment. Od jej premiery minęły 2 lata i nie była to produkcja, która zebrała oszałamiające oceny. Mimo to w 2016 roku Microsoft był zdania, że gra dobrze się sprzedawała i wysiłek twórców się opłacił. Dlatego niewykluczone, że ojcowie Alana Wake'a mogą pracować nad kontynuacją.

Według H.R Nikoofara - kompozytora muzyki i współzałożyciela portalu Gameology.ir Remedy Entertainment nie tylko pracuje nad Projectem 7, ale także nad kontynuacją przygód Jacka Joyce'a. Jego zdaniem, Quantum Break 2 znajduje się obecnie w fazie pre-produkcji.  Pierwszy raz wspomniał on o tym pod koniec kwietnia i wielu podejrzewało, że to ta gra jest kryje się pod nazwą Project 7.

Teraz sprostował sprawę, lecz oprócz jego słowa nie ma niczego co potwierdzałoby jego informację. Jednakże do E3 został miesiąc i to tam Remedy Entertainment ujawni swe plany.

 

 

Źródło: Twitter (@HRNikoofar)

Tagi: Microsoft project 7 quantum break Remedy Entertainment