Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 18.04.2018 19:07
The Crew 2 - prezentacja nowego samolotu Zivko Edge 540 V3 i kilku minut w otwartym świecie
472V

The Crew 2 - prezentacja nowego samolotu Zivko Edge 540 V3 i kilku minut w otwartym świecie

Już wkrótce Ubisoft pozwoli nam zasiąść za stery praktycznie każdego rodzaju transportu, jaki tylko sobie wymarzymy. Do tego grona dołączy zacny samolot.

Od premiery The Crew 2 dzielą nas dwa miesiące. Premiera gry odbędzie się 29 czerwca, a zapewne ostatnie informacje otrzymamy podczas konferencji Ubisoftu na E3. Nie przeszkadza to jednak zaprezentować nowego pojazdu.

The Crew 2 prezentuje moc Renault Sport Megane R.S. 2018

Dopiero co dowiedzieliśmy się, że w grze The Crew 2 pojeździmy nowym samochodem marki Renault, a tu kolejny środek transportu został pokazany. Jeśli jesteście fanami podniebnych wrażeń to Ubisoft przygotował dla Was coś specjalnego. The Crew 2 to gra, w której będziemy mogli sprawdzić najnowszą wersje jednego z najpopularniejszych samolotów akrobatycznych na świecie - Zivko Edge 540 V3. Wyróżnia się ona poprawioną aerodynamiką i mniejszym oporem powietrza. Do tego V3 posiada zmodyfikowany silnik Textron-Lycoming AEIO-540, osiągający moc 340 KM i 2900 obr./min.

The Crew 2 - zwiastun Zivko Edge 540 V3


Jeśli ciekawi Was jak wygląda rozgrywka w otwartym świecie The Crew 2 to przygotujcie sobie 16 minut wolnego czasu, bo tyle łącznie trwają najnowsze materiały z gry, które zarejestrowała redakcja IGN. Dzięki nim dowiecie się m.in. co warto wiedzieć na start, jeśli jest się początkującym graczem serii.

The Crew 2 - rozgrywka w otwartym świecie


The Crew 2 - szalone transformacje


The Crew 2 - 5 porad dla początkujących

 

Źródło: informacja prasowa

Tagi: ivory tower pc playstation 4 The Crew 2 Ubisoft wideo