Paweł Musiolik Paweł Musiolik 13.04.2018 13:10
Dlaczego Call of Juarez zniknęło z cyfrowych sklepów?
681V

Dlaczego Call of Juarez zniknęło z cyfrowych sklepów?

Jakiś czas temu informowaliśmy was o tym, że z PS Store i innych sklepów cyfrowych zniknęło Call of Juarez: Gunslinger. Domyślaliśmy się, że to wina końca umowy licencyjnej między Ubisoftem a Techlandem.

I jak się okazało - nasze przewidywania były słuszne. Ubisoft zaczął informować redakcje, które poprosiły o komentarz w tejże sprawie.

Call of Juarez: Gunslinger znika z PS Store

Komunikat mówi wprost - gry musiały zostać usunięte z powodu wygasającej umowy między dwoma firmami.

Zgodnie z ustaleniami umowy, licencja na dystrybucję Call of Juarez The Cartel i Call of Juarez Gunslinger  została zwrócona do Techlandu. Dlatego te tytuły zniknęły z cyfrowych sklepów. Ale z tego co wiemy, Techland pracuje nad tym, by gry wróciły do sprzedaży. Więcej informacji uzyskają państwo od nich.

Z tego co nam udało się ustalić - Techland prawdopodobnie w najbliższym czasie zabierze głos w tej sprawie i dowiemy się, co dalej z Call of Juarez: Gunslinger. Ale bądźmy dobrej myśli - gra powinna wrócić do sklepów cyfrowych.

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2018/04/12/ubisoft-explains-why-call-of-juarez-games-were-delisted-from-online-stores.aspx

Tagi: Call of Juarez: Gunslinger PC PlayStation 3 Techland Ubisoft