Jakub Barwiak Jakub Barwiak 26.03.2018 22:40
Captain Marvel. Zdjęcia rozpoczęte, znamy oficjalny opis fabuły
558V

Captain Marvel. Zdjęcia rozpoczęte, znamy oficjalny opis fabuły

Captain Marvel to jedna z ważniejszych postaci, które już wkrótce dołączą do MCU. Marvel poinformował właśnie o rozpoczęciu zdjęć do jej solowego filmu.

Zdjęcia do Captain Marvel oficjalnie rozpoczęte. Od jakiegoś czasu w sieci pojawiały się materiały, na których widzieliśmy Brie Larson na planie czwartej części Avengers. Teraz Marvel pochwalił się początkiem prac nad solową opowieścią o jednej z najpotężniejszych bohaterek swojego uniwersum.

Deadpool 2 - zwiastun

W oficjalnej notce prasowej wytwórnia poinformowała, iż zdjęcia będą miały miejsce głównie w Los Angeles i okolicach oraz w Fresno, Californi, Louisianie. Znamy również część obsady widowiska. Oprócz Brie Larson i Jude’a Law, pojawią się w nim Clark Gregg (jako młodszy Agent Coulson) a także, znani ze Strażników Galaktyki, Djimon Hounsou jako Korath i Lee Pace jako Ronan. Tak z kolei prezentuje się oficjalny opis fabuły Captain Marvel.

Historia opowiada o Carol Danvers, która zostaje jedną z najpotężniejszych bohaterek wszechświata. Ziemia zostaje wplątana w środek galaktycznej wojny między dwiema obcymi rasami. Tocząca się w latach 90-tych Captain Marvel to zupełnie nowa przygoda, w dotychczas niepokazanym, okresie w MCU.

Oprócz wyżej wymienionych aktorów, w Captain Marvel pojawi się również Samuel L. Jackson, który zagra oczywiście Nicka Fury’ego. Premiera widowiska została zaplanowana na 8 marca przyszłego roku. Fani MCU muszą więc na razie uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać kolejnych szczegółów o tym filmie.

Źródło: https://screenrant.com/captain-marvel-movie-synopsis-filming-starts/

Tagi: captain marvel disney marvel