Daniel Stroński Daniel Stroński 23.03.2018 15:51
Star Wars Battlefront 2 przedstawia nowy system lootboksów i postępów
1718V

Star Wars Battlefront 2 przedstawia nowy system lootboksów i postępów

Star Wars Battlefront 2, zgodnie z zapowiedziami, wprowadza sensowny system mikrotransakcji i lootboksów. Jak wszystko wyjdzie w praniu - jeszcze zobaczymy. Na razie wygląda to całkiem dobrze.

Star Wars Battlefront 2 po swojej premierze stało się jedną z najbardziej znienawidzonych gier. Wszystko przez system postępów powiązany z niemal przymusowymi mikrotransakcjami i lootboksami. Zdesperowany wydawca wyłączył opcje dodatkowych płatności i wycofał się, by zaplanować coś ciekawszego. Teraz zapowiadane wcześniej zmiany trafiiły do gry.

Star Wars Battlefront 2 naprawia mikrotransakcje i lootboksy

Szybkie przypomnienie - od nowej aktualizacji 2.0 zmienia się system postępów. Gwiezdne karty i inne przedmioty wpływające na rozgrywkę będzie można zdobyć wyłącznie poprzez granie w sieciowych trybach, ale też jeśli do tej pory zdążyliście coś odblokować, to pozostanie to w Waszym wyposażeniu. Dodatkowo każdy gracz ma teraz pełen dostęp do bohaterów i ich wyjątkowych statków. Lootboksy z kolei będą dostępne wyłącznie za codzienne logowanie się i rozmaite wyzwania w grze i kryją w sobie tylko kredyty oraz kosmetyczne dodatki (zwycięskie pozy, emotki etc.). Co z mikrotransakcjami? Za złotówki kupimy kosmetykę - za przykład podano skiny dla bohaterów. 

To nie koniec zmian! Aktualizacja 2.0 wprowadza także nową lokację z pierwszego Battlefronta od DICE - Bespin. Zagramy tam w trybach Potyczka, Bohaterowie i złoczyńcy oraz Arcade, a także w limitowanym czasowo Jetpack Cargo. Jest też niespodzianka dla fanów trybu Arcade - gracze będą w nim mogli wybrać dowolną broń i Gwiezdne Karty, by przetestować rozmaite kombinacje.

Pełna przetłumaczona lista zmian aktualizacji pojawi się niebawem, news zostanie zaktualizowany.

Źródło: https://battlefront-forums.ea.com/discussion/103049/star-wars-battlefront-ii-release-notes-update-2-0

Tagi: Digital Illusions CE Electronic Arts star wars battlefront 2