Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 13.03.2018 17:13
Monster Hunter World x Devil May Cry. Dante wkracza do akcji
563V

Monster Hunter World x Devil May Cry. Dante wkracza do akcji

Monster Hunter World otrzyma kolejną ciekawą kolaborację z jedną z najpopularniejszych serii w portfolio Capcom. Nowy zwiastun pokazuje, jak Dante radzi sobie z polowaniem na potwory.

Monster Hunter World pojawiło się 26 stycznia i z miejsca stało mocnym kandydatem do walki o tytuł gry roku. Gra zebrała na całym świecie świetne oceny i sprzedaje po prostu niesamowicie. Capcom rozbiło bank i zamierza wspierać swoje dzieło licznymi dodatkami. Do tytułu wkroczył już gościnnie Ryu z serii Street Fighter i Aloy z Horizon Zero Dawn. Teraz na potwory polować będzie jako Dante z cyklu Devil May Cry.

Monster Hunter World to największy sukces w całej historii Capcomu

Monster Hunter World oferuje czasowe wydarzenia pozwalające zdobyć unikane przedmioty. Gra doczekała się też kilku kolaboracji z innymi produkcjami. Niedługo dojdzie do połączenia łowieckiego świata z Devil May Cry. Dante chociaż na co dzień zajmuje się polowaniem na demony, to już za jakiś czas sprawdzi się też w starciu z Nergigante, Diablosem i innymi potworami zamieszkującymi krainy z Monster Hunter World.

Monster Hunter World - kolaboracja z Devil May Cry

Jak możecie zobaczyć na zwiastunie Dante korzysta ze swojego sławnego ostrza Rebelion. Nie brakuje też jego rozpoznawalnego czerwonego płaszcza oraz pistoletów Ebony i Ivory. Co ciekawe, w grze pojawi się też damska wersja tego bohatera. Wygląda to świetnie, a ja dodatkowo liczę, że już niebawem otrzymamy zapowiedź pełnoprawnej piątej odsłony Devil May Cry, o której plotki regularnie powracają.

Źródło: YouTube (Monster Hunter)

Tagi: Capcom Dante devil may cry Monster Hunter World playstation 4 wideo