Daniel Stroński Daniel Stroński 12.03.2018 19:29
Shantae and the Pirate’s Curse pojawi się na Switchu
187V

Shantae and the Pirate’s Curse pojawi się na Switchu

Shantae and the Pirate’s Curse, czyli wysoko oceniana odsłona jednej z ciekawszych platformowych serii, debiutowała na 3DS-ie, trafiła na WiiU, a niebawem ma stać się dostępna na Switchu. Jest na co czekać?

Shantae and the Pirate’s Curse, czyli wysoko oceniana platformówka z półdżinnką w roli głównej, jest dostępna na 3DS-ie, WiiU, PS4 i PS Vicie. Czas, by tę platformówkę w stylu retro poznali także posiadacze konsoli Nintendo Switch. Czy warto? Przeczytajcie naszą recenzję, gdzie gra w wersji na PlayStation 4 otrzymała mocne 8/10.

Nasza recenzja Shantae and the Pirate’s Curse (PS4)

Shantae and the Pirate’s Curse opowiada historię półdżinnki Shantae, która została pozbawiona swoich mocy i zmuszona do niełatwego sojuszu z piratką Risky. Zakręcona i zabawna fabuła stanowi tło dla platformera z oldschoolową oprawą, gdzie, zgodnie z założeniami metroidvanii, stopniowo zdobywamy ekwipunek (tutaj - piracki sprzęt), otrzymując nowe umiejętności i dostęp do wcześniej niedostępnych części świata gry. O switchowej wersji wiemy z australijskiego eShopu, według którego tytuł otrzymamy już za tydzień, 20 marca.

Shantae and the Pirate’s Curse - zwiastun wersji na WiiU

 

Źródło: https://nintendoeverything.com/shantae-the-pirates-curse-coming-to-switch-out-next-week/

Tagi: Shantae and the Pirate's Curse wayforward technologies