Paweł Musiolik Paweł Musiolik 12.03.2018 13:09
Netflix na Switchu? Nintendo woli gry
373V

Netflix na Switchu? Nintendo woli gry

Posiadacze Switcha wyjątkowo często pytają o dostępność aplikacji Netfliksa na swojej konsoli. Nie zapowiada się jednak, by ta miała się za szybko pojawić.

Nintendo Switch nie jest najlepiej wyposażoną konsolą jeśli chodzi o aplikacje multimedialne. Nintendo postawiło od początku na gry, co ma odzwierciedlenie właśnie w tym aspekcie możliwości, jakie daje konsola. Fani się jednak nie poddają i nadal czekają na możliwość oglądania Netfliksa.

Pierwsza polska produkcja Netfliksa z tytułem i obsadą

Na to będziemy musieli jednak poczekać. Scott Mirer, który w firmie odpowiada za kontakty z partnerami biznesowymi przyznał, że aplikacja może się kiedyś pojawić, ale na razie nie powinniśmy na to liczyć.

Jeśli chodzi o Switcha, Nintendo skupiło się mocniej na grach. Aplikacje wideo nie są dla nich priorytetem. To może się oczywiście zmienić z czasem, a muszę zaznaczyć - mamy bardzo dobre relacje z nimi, więc jeśli pojawi się okazja - postaramy się wspierać Switcha.

Takie słowa padły podczas sesji pytań i odpowiedzi dla prasy w Sillicon Valley. Czyli jak na razie - Switch głównie dla gier. Wideo oglądajcie na smartfonach, tabletach albo na... PS4.

Źródło: https://mobilesyrup.com/2018/03/07/netflix-app-nintendo-switch-video-content/

Tagi: Netflix Nintendo Nintendo Switch