Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 09.03.2018 17:23
A Plague Tale: Innocence. Nowe materiały wyglądają pięknie
566V

A Plague Tale: Innocence. Nowe materiały wyglądają pięknie

A Plague Tale: Innocence dalej nie otrzymało za wiele fragmentów rozgrywki ani przybliżonej daty premiery. Dzisiaj możemy za to obejrzeć nową galerię z tej dołującej i mrocznej gry.

A Plague Tale: Innocence jest grą tworzoną przez studio Asobo. Twórcy zabiorą nas do Francji nękanej przez plagę dżumy. Choroba roznoszona przez szczury zbiera śmiertelne żniwo, a na domiar złego naszych bohaterów ściga inkwizycja.

A Plague Tale: Innocence wygląda świetnie

A Plague Tale: Innocence doczekało się nowej galerii prezentujące rozgrywkę. Możemy znowu podziwiać mrok wykreowanego świata i melancholijną atmosferę, która została uchwycona na zrzutach ekranu. W galerii znajdziecie ich więcej.

A Plague Tale: Innocence - sreenshot

A Plague Tale: Innocence to przygodowa gra stawiająca duży nacisk na skradanie, rozwiązywanie zagadek oraz emocjonalną historię. Poznamy smutne losy osieroconego rodzeństwa, które ucieka przed siłami inkwizycji. Będziemy musieli uważać także na agresywne szczury, które w mgnieniu oka potrafią obgryźć człowieka do kości. Twórcy przywiązali wielką uwagę do wykonania oświetlenia oraz zachowania i animacji hord biegających gryzoni. Kluczem do do przetrwanie będzie umiejętne  wykorzystywanie otoczenia oraz omijanie zagrożenia.

A Plague Tale: Innocence - rozgrywka

Źródło: https://www.dualshockers.com/a-plague-tale-innocence-screenshots/

Tagi: A Plague Tale: Innocence ASOBO Focus Home Interactive galeria playstation 4 wideo